TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Emektar Çalışanlarına Teşekkür

05 Kasım 2018

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, fabrikada düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5,10,15,20 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 737 çalışanına katıkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Üretim ve ihracatta rekorlar kırarak Türkiye ekonomisine değer katan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak kabul ediyor. 5 yılını dolduran 128 , 10 yılını dolduran  18 ve 15 yılını dolduran 546 çalışan yapılan çeşitli organizasyonlarla yöneticilerinin takdim ettiği plaketlerini alırken 20 ve 25 yıllık 45 emektar çalışanları için 1 Kasım’da Corolla Kulüp Sosyal Tesisleri’nde İcra Komitesi ve ilgili çalışanların katılımıyla Hizmet Yılı Ödül Töreni düzenleyen Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, fabrikadaki 20 ve 25’inci yılını dolduran çalışanına bir kez daha teşekkür etti.

 

Çalışanlara ödül ve plaketlerin takdim edildiği törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato fabrikanın ulaştığı rekorların altında her bir çalışanın imzası olduğunu belirtirken, “Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye olarak tüm çalışanlarımız çalışma disiplinleri ve şirket bağlılıklarıyla gurur tablomuz niteliğinde. Bu sayının bu denli yüksek olması, çalışanlarımıza verdiğimiz değerin en büyük göstergesi olarak öne çıkıyor. Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.