TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Türkiye Çalışanlarından Kızılay’a Kan Bağışı

04 Nisan 2014
Toyota Türkiye çalışanları “Kan bağışı hayat kurtarır” çağrısına destek verdi...
 
Toyota Türkiye çalışanları, Kızılay’ın “Bir Kan Bağışı 3 Can Kurtarır” kampanyasına kayıtsız kalmayarak, iki tam gün süren kampanyaya katılımda bulundu. Bu yıl, 237 çalışanın katkıda bulunduğu kan bağışı kampanyası, 13 ve 17 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleşti. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş çalışanları, Kızılay’ın kan bağışı kampanyalarına 2010 yılından bu yana düzenli olarak destek vermeye devam ediyor. Sakarya’daki Toyota Türkiye fabrikasında gerçekleşen kan bağışı kampanyasında Toyota çalışanları birer ünite kan bağışında bulunarak 711 kişinin kan ihtiyacının giderilmesine katkı sağlamış oldular.
 
Sakarya Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, yardıma ihtiyacı olanların yanında oldukları için katkılarından dolayı ve düzenli kan bağışlama bilincinin yerleşmesi açısından yakın ilgi ve destekleri için Toyota Türkiye çalışanlarına ve yönetimine teşekkür ettiler.
 
Başlangıcından bu yana bine yakın Toyota Türkiye çalışanı ulusal kan bağışı kampanyalarına destek verdi. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş, kan bağışı faaliyetini gelecek yıllarda da devam ettirmeyi hedefliyor.