TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi Ailesi, Geleneksel Aile Günü’nde Buluştu

25 Ağustos 2014
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş tarafından her yıl çalışan ve aileleri için düzenlenen geleneksel “Aile Günü”  etkinliği 23 Ağustos’ta gerçekleştirildi.
 
Sakarya’da 3500 kişinin çalıştığı, 2013 yılında yaptığı ihracat ile yılın ihracat şampiyonları listesinde yer almayı başaran Toyota Otomotiv Sanayi’nin çalışanlarının motivasyonu, aileleri ile sıcak ve keyifli bir sosyal ortam içinde yer almalarını sağlamak için düzenlendiği organizasyon oldukça eğlenceli ve renkli geçti. 
 
Fabrika bahçesinde gerçekleştirilen “Aile Günü”nde çalışan ve aileleri, öncesinde piknik yaparak, oyun ve aktivite alanlarında çocuklarıyla vakit geçirirken,  saat 20.00’de başlayacak konseri de sabırsızlıkla beklediler. Bu yıl Türk Sanat Müziğinin popüler ismi Muazzez Ersoy’u misafir eden Toyota Otomotiv Sanayi, tüm personel ve ailelerine unutulmaz bir “Aile Günü” keyfi yaşattı.
 
Toyota Otomotiv Sanayi Aile Günü’nde bir konuşma yapan Genel Müdür ve CEO Orhan Özer, aktiviteye katılan herkese katılımları için teşekkür etti. Sadece üretim ve ihracat gibi ana faaliyet konuları ile yetinmeyip,  ilimizde ve bölgemizde dostluğu arttıracak etkinliklere de yer vermeye gayret ettiklerini ifade etti.
 
Yerel protokol ve medyanın da katılım sağladığı organizasyona on bin kişiden fazla katılım oldu.