TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi’den Geleneksel İftar Buluşması

28 Haziran 2016
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen geleneksel iftar buluşması,  23 Haziran Perşembe günü Sakarya’da bulunan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de gerçekleştirildi.
 
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine, Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Avni Coş, Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Yunus Tever SATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve yanısıra Sakarya yerel basını temsilcileri ile fabrika çalışanları katıldı.
 
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato, “Geleneksel olarak düzenlemekten mutluluk duyduğumuz iftar yemeğimizde bu yıl da bizlerle birlikte olan başta Sayın Valimiz Hüseyin Avni Coş olmak üzere devlet yetkililerimize, yerel basınımızın değerli temsilcilerine ve tüm davetlilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Bu yıl sonunda üretimine başlayacağımız modelimiz C-HR ile birlikte kapasite artışımıza paralel olarak üretim ve ihracatımız da artacak. Proje nedeniyle üretim alanındaki hazırlıklarımız neredeyse tamamlandı. Diğer yandan, yeni eleman işe alım ve onların eğitimi ile ilgili faaliyetlerimiz halen yoğun bir şekilde devam ediyor. Herkesin ramazan ayının hayırlı olmasını dilerim, gelecek yıl yine aynı sofrada buluşmayı temenni ediyoruz” dedi.