TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Aile Gününde Buluştu

16 Ağustos 2017
 Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından çalışanlar ve ailelerine yönelik düzenlenen Geleneksel Aile Günü etkinliği gerçekleşti. Türk pop müziğinin sevilen ismi Hande Yener’in sahne aldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.
 
Türkiye’nin ihracat şampiyonlarından Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ailesi 12 Ağustos’ta Geleneksel Aile Günü’nde buluştu. Çalışanların aileleriyle birlikte keyifli bir sosyal ortam içinde yer almaları amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe yoğun ilgi gösterildi. 13 bin kişilik geniş bir katılımla fabrika bahçesinde düzenlenen Aile Günü’nde çalışan ve aileleri gün boyu piknik yapıp çocuklarıyla birlikte aktivite alanlarında vakit geçirdi. Etkinlik kapsamında sahne alan Türk pop müziğinin ünlü ismi Hande Yener, sevilen şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz bir Aile Günü keyfi yaşattı. Çocuklar ve büyüklere yönelik çeşitli atölye faaliyetleri ve aktiviteler ile animatörlerin eğlenceli katkıları sayesinde çalışanlar, aileleri ile birlikte keyifli bir gün geçirme imkânı buldular.
 
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Hiroshi Kato, Aile Günü’nde yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür ederken, “geçen yıl aramıza katılan iki bin yeni çalışanımız ve onların aileleri ile daha da büyüdük. Çalışanlarımızın, yan sanayimizin ve işbirliği içinde bulunduğumuz tüm iş ortaklarımızın da katkılarıyla yepyeni bir modeli Toyota C-HR’ı fabrikamızda üretmeye başladık. Yüksek ihracat adetlerimizle, Sakarya’mıza ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağladık. Bu katkılar yılsonunda daha da net görülecek. Hep birlikte eriştiğimiz bu başarıları bugün yine hep birlikte kutluyoruz.
Birlikte daha nice başarılara erişmeyi diliyor, desteklerinden dolayı bugün burada olan bu büyük ailenin her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum” dedi