TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Çalışanları Aile Günü’nde Bir Araya Geldi

13 Eylül 2019

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye tarafından düzenlenen Geleneksel Aile Günü etkinliği 31 Ağustos akşamı gerçekleşti. Çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı fabrika bahçesinde düzenlenen etkinlikte, üretimin 25’inci yılı da kutlandı. Birbirinden eğlenceli aktivitelerin gerçekleştiği Aile Günü’nde Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Hadise, fabrika çalışanlarıyla buluştu.

 

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ailesi, 31 Ağustos’ta geleneksel olarak düzenlenen Aile Günü’nde bir araya geldi. Türkiye’nin üretim ve ihracat şampiyonu kuruluşlarından olan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin 25’inci yılı kutlanırken, fabrikanın bugünkü başarısına ulaşmasında emeği geçen yöneticiler de etkinlikteki yerini aldı. Fabrika bahçesinde gerçekleşen ve 17 bin kişilik katılımla yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte, çalışanlar aileleriyle birlikte gün boyu piknik yapıp aktivite alanlarında zaman geçirdi. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye çalışanları ve ailelerinin keyifli vakit geçirmesini amaçlayan etkinlikte, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çeşitli atölye faaliyetleri ve animatörlü aktivitelerin organize edildi. Akşam saatlerinde sahneye çıkan Hadise, sevilen şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. 

 

Aile Günü kapsamında tüm gün fabrika çalışanları ve aileleriyle birlikte olan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo, fabrika ailesinin her geçen yıl daha da genişlemesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Her bir çalışanıyla birlikte büyük bir aile olduklarını belirten Kudo, “Toyota Otomotiv Sanayi olarak tam 25 yıldır Sakarya’mıza ve Türkiye ekonomisine değer katıyoruz. Fabrikamızın ulaştığı tüm başarılarda başta çalışanlarımız olmak üzere, yan sanayilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın çok büyük bir payı var. Ayrıca bu başarılarda diğer pay sahipleri olan şirketimizin eski yöneticilerini de burada ağırlamak bizler için büyük bir onur. 25 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da Türkiye’ye güç katmaya devam edeceğiz” dedi.