TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Sakaryaspor’a Desteğini Sürdürüyor

13 Eylül 2019

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, 7’inci yılında da Sakaryaspor’un en büyük destekçilerinden biri olarak yanında durmaya devam ediyor.

 

Sakarya’da iyi bir kurumsal vatandaş olarak gerçekleştirdiği çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, bu yıl da Sakarya ve Türk sporu için özel bir yere sahip olan şehrin simgesi Sakaryaspor'a 250 bin TL'lik destekte bulundu. Fabrika ve kulüp arasında imzalanan protokol, nakit desteği ve stad içi panoları kapsıyor.

 

Sakaryaspor’a desteklerini 7’nci yılda da sürdürmekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO'su Toshihiko Kudo, “Fabrika olarak 25 yıldır Sakarya ekonomisine üretim, ihracat ve istihdamımızla yüksek bir katma değer sağlıyoruz. Global misyonumuz doğrultusunda bulunduğumuz bölgenin sosyal alanda gelişmesi yönünde de çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Sakaryaspor bu şehrin en önemli markalarından biri. 7 yıldır her sezon başında olduğu gibi bu sene de kulübe desteğimizi sürdürüyoruz. Güzide kulübümüze yeni sezonda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.