TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’den Emektar Çalışanlarına Teşekkür

22 Kasım 2019

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, fabrikada düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni ile 5, 15 ve 25’inci yıllarını tamamlayan 481 çalışanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Üretim ve ihracatta rekorlar kırarak Türkiye ekonomisine değer katan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, çalışan memnuniyetini temel önceliklerinden biri olarak kabul ediyor. Bu kapsamda 5 yılını tamamlayan 136, 15 yılını tamamlayan 240 çalışana yapılan çeşitli organizasyonlarla plaketleri takdim edildi. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye 25 yıllık 105 emektar çalışanına ise 22 Ekim’de Corolla Kulüp Sosyal Tesisleri’nde şirketin İcra Komitesi, müdürleri ve ilgili çalışanların katılımıyla Hizmet Yılı Ödül Töreni düzenledi ve 25’inci yıllını dolduran çalışanlarına ödülleri verilerek, bu güne kadarki katkıları için bir kez daha teşekkür etti.

 

Çalışanlara ödül ve plaketlerin takdim edildiği törende konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Genel Müdür ve CEO’su Toshihiko Kudo fabrikanın ulaştığı rekorların altında her bir çalışanın imzası olduğunu belirtirken, “Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye olarak tüm çalışanlarımız çalışma disiplinleri ve şirket bağlılıklarıyla gurur tablomuz niteliğindedir. Bu sayının bu denli yüksek olması, çalışanlarımıza verdiğimiz değerin en büyük göstergesi olarak öne çıkıyor. Şirketimizde uzun yıllar boyunca emekleriyle gücümüze güç katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, sağlık ve başarı dolu yıllar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.