TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Bağlantılar

Bu kısımda, Toyota ve ilgili bazı kurumlar ile ilgili ek bilgilere ulaşabilirsiniz. Toyota Türkiye'nin, bu sitelerdeki bilgiler konusunda bir sorumluğu bulunmamaktadır.
 
Global Toyota:
 
Toyota       Corporate

Toyota Global: Toyota merkezinin kurumsal web sitesidir.

   
   
   
Toyota       Corporate Toyota Avrupa: Toyota Motor Europe kurumsal web sitesi
   
map

Ülke siteleri: Dünyaya yayılmış olan Toyota Satış ve Pazarlama şirketlerinin linkleridir.

   
Lexus:Toyota Grubunun kalite ve müşteri memnuniyeti açısından yeni bir çağ açan lüx segmentteki markası Lexus'un web sitesidir.
   
   
 
Avrupa'da Toyota:
 

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş.: Toyota araçlarının Türkiye'deki satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu şirkettir.

   
   
Toyota fund for Europe: Toyota'nın Avrupa'daki sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürütür.
 
Diğerleri:
 

Toyota Kuragaike Commemorative Hall: Toyota Kuragaike Commemorative Hall, 1974 Eylül ayında Toyota'nın 10 milyonuncu aracı üretmesinin anısına kurulmuştur.

   
Entrance to       the facility

Toyota Endüstri ve Teknoloji Müzesi: 11 Haziran 1994 yılında TMC kurucusu Kiichiro Toyoda'nın doğumunun 100. yılında gençlerin "birşeyler üretmek" isteklerini geliştirmek amacı ile, Toyota Endüstri ve Teknoloji Müzesi Kurulmuştur.

   
MAIN IMAGE

Toyota Otomobil Müzesi: İnsanlığın ve motorlu araçların geçmişinden geleceğine bir bakış verebilmek için Toyota Otomobil Müzesi kurulmuştur.

   
Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD): Türk Otomotiv Sanayi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Otomotiv Sanayicileri Derneği, bir OICA üyesidir.