TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE A.Ş.
Yazı Boyutu
a A

Toyota Türkiye Web Sitesi Açıldı

22 Mart 2010
Adapazarı - Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. (Toyota Türkiye)'nin kurumsal web sitesi açıldı. Web sitesine "www.toyotatr.com" adresinden ulaşılabilecek.
 
Toyota ile ilgili değerli bir bilgi kaynağı olacak
 
Toyota Türkiye'nin, aktivitelerini ve teknoloji birikimini paylaşmak amacı ile hazırladığı web sitesinde, Toyota Türkiye ve Global Toyota operasyonları ile ilgili bilgiler, Türkçe ve İngilizce olarak yer alıyor.
 
İlgili sayfalarda, Toyota Türkiye'nin ürünleri, üretim yöntemleri ve tüm aktivitelerinin arkasında yer alan felsefesi hakkında bilgilere yer veriliyor. Şirket hakkındaki son haberlere ek olarak, daha fazla bilgi edinmek isteyenler için ilgili linkler de ziyaretçilere sunuluyor. Web sitesi, insan kaynakları faaliyetleri ile ilgili gerekli bilgileri vermesinin yanısıra, iş başvurusunda bulunmak isteyenleri, özgeçmişlerini iletebilecekleri adreslere de yönlendiriyor.
 
Bir çok web tarayıcısı ile uyumlu olarak tasarlanan Toyota Türkiye'nin web sitesine, www.toyotatr.com adresinden ulaşılabilecek.
 
Toyota, bu yıl Türkiye'nin bir numaralı otomobil ihracatçısı olmayı hedefliyor
 
Yüksek kaliteli otomobil üretim ve ihracatı ile topluma katkıda bulunmayı amaç edinen şirket, Corolla Sedan, Station Wagon ve Verso modellerinin üretimini Adapazarı fabrikasında gerçekleştiriyor. Toyota Türkiye, 3 binin üzerinde çalışanı ve 700 milyon Euro'nun üzerinde yatırımı ile, bu yıl Türkiye'nin 1 numaralı ihracatçı şirketi olmayı hedefliyor. Toyota, Türkiye'de üretime başlamasının 10. yılını, 9 Kasım'da düzenlenen bir törenle kutlamıştı.